Praca.pl Praca
Transport / Spedycja, rekrutacja online

Praca Transport / Spedycja, rekrutacja online

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Kierowca / Magazynier

    Firma Handlowa Tuksi Adam Tukanowicz   Gdynia    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wymagania: prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole. dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, mienie, towar;
  • Specjalista ds. Linii Drobnicowych

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Twój zakres obowiązków: Planowanie i kontrolowanie tras liniowych Planowanie i kontrolowanie odbiorów liniowych Sprzedawanie ładunków Praca w oparciu o planer i program Speed Kontakt z Przewoźnikami i poszukiwanie nowych do współpracy Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów Realizacja...
  • Operator Wózka Widłowego

    TORUŃSKA APT SP. Z O.O.   Dębica    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  tymczasowa/dodatkowa   31,50 zł brutto/godz.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: Składowanie metalowych skrzyń z kauczukiem naturalnym oraz worków Big Bag z produktem sypkim.