Swipe left or right
to go to next or previous job

Trener Personalny

Fabryka Formy S.A.

Bytom, Katowice, Sosnowiec, Żory

37 days ago

BĄDŹ NAJLEPSZYM

TRENEREM EVER,

ZMIENIAJ ŻYCIE INNYCH

NA LEPSZE!

Miejsce pracy: Bytom, Katowice, Sosnowiec, Żory
REALIZUJ SIĘ W ZADANIACH ZWIĄZANYCH Z:
  • prowadź spotkania i treningi wprowadzające z potencjalnymi klubowiczami
  • analizą przedtreningową klubowicza, aby profesjonalnie dopasować ćwiczenia
  • prowadzeniem treningów personalnych
  • budowaniem trwałych relacji opartych na zaufaniu z klubowiczami
  • wspieraniem ćwiczących na Sali w poprawnym wykonywaniu treningu
  • analizą przedtreningową klubowi
WAŻNE JEST DLA NAS, ŻEBYŚ:
  • posiadał uprawnienia trenerskie potwierdzone certyfikatem
  • miał już doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych lub grupowych
  • posiadał wiedzę związaną z dietetyką i suplementacją
  • był otwarty na pracę w zespole, każdy klub FF tworzy zgrany team!
  • opiekował się klientem i budował z nim trwałe więzi
  • prowadził własną działalność gospodarczą lub był gotowy do jej otwarcia
KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY:
  • my zapewniamy Ci narzędzia w postaci przestrzeni klubowej i wszystkich maszyn, a Ty bezpiecznie prowadzisz swój biznes
  • sam ustalasz i zarządzasz cennikiem swoich usług
  • sam pozyskujesz klientów, ale nasi klubowicze to dla Ciebie potencjalne źródło
DAJEMY CI:
  • umowa B2B
  • sam zarządzasz swoim grafikiem
  • dla siebie korzystasz z pełnej oferty klubu za free
  • pracujesz w świetnej atmosferze i niecodziennym klimacie FF
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Get to know the position: Trener

Trener - osoba zajmująca się przygotowaniem fizycznym i psychicznym swoich podopiecznych (najczęściej grupy) w wielu dziedzinach życia, ale przede wszystkim sportu. Najczęściej wyspecjalizowany jest w jednej, konkretnej dyscyplinie (np. piłka nożna, koszykówka czy gimnastyka). Jego zadaniem jest motywowanie i wyszkolenie osób, z którymi pracuje. Trener musi mieć ...
Trener Job Trener

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (801)
Wałbrzych (53)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (971)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2299)
Radom (172)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (72)