Zobacz więcej ofert pracy

Trener Pracy (Job Crafter)

Fundacja Aktywizacja
Warszawa
praca stacjonarna
1392 dni temu

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z pracodawcami chcącymi zatrudnić osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
  • rekrutację uczestników projektu,
  • współpracę z pracodawcami mającą na celu zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami,
  • podejmowanie działań zmierzających do dopasowania stanowisk pracy do indywidualnych kwalifikacji, możliwości i predyspozycji pracowników z niepełnosprawnościami,
  • organizację działań zmierzających do zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami (między innymi targów pracy),
  • efektywną współpracę z zespołem projektowym, między innymi pośrednikiem pracy, doradcą zawodowym oraz trenerem pracy,
  • rzetelne prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • realizację innych zadań wskazanych przez przełożonych.
WYMAGANIA:
  • minimum roczne doświadczenie w realizacji działań związanych ze wspieraniem aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu pracodawców oraz doświadczenie we współpracy z pracodawcami,
  • umiejętność budowania pozytywnych, długofalowych relacji,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • zdolności sprzedażowe i negocjacji,
  • umiejętność pracy w zespole projektowym,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do wykonywania pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w realizacji projektu finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych,
  • możliwość współpracy z organizacjami, instytucjami i firmami z całej Polski,
  • współpracę z doświadczonym zespołem,
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu wykonywanych zadań w projekcie,
  • umowę o pracę na pełen etat.
Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO).  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.