Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Trener-Coach Szczecin
Trener szkoleń z zakresu podstawowej opieki

Promedica24
Szczecin, Szczecin, Wałcz
praca stacjonarna
2085 dni temu

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z ponad 40 oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.  Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie Szczecin, Wałcz

Praca dodatkowa dla pielęgniarki

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie 3-godzinych praktycznych szkoleń z zakresu podstawowej opieki
  • przygotowanie Opiekunów do pracy z osobami starszymi

Wymagania:

  • ukończone liceum medyczne lub studia na kierunku pielęgniarstwo
  • wiedza oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (zasady pielęgnacji ciała podopiecznego, zmiana pieluchomajtek, transfer, pielęgnacja podopiecznego z cewnikiem/stomią)
  • komunikatywność, otwartość, predyspozycje nauczycielskie
  • dyspozycyjność 2-4 razy w miesiącu (dni powszednie w godzinach 9-17)

Oferujemy:

  • atrakcyjne godzinowe wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w firmie będącej liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim
  • długofalową współpracę
przycisk

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807), przy Al. Jerozolimskich 94 oraz przez spółki należące do grupy kapitałowej Promedica Care Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne”