Zobacz więcej ofert pracy

Trener Wewnętrzny

Schindler Polska Spółka z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1597 dni temu

Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin czy jedna trzecia Warszawy.

Zatrudniamy blisko 60 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Jednak Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu. Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

Dołącz do naszego zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces
marki Schindler w Polsce.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Współtworzenie oraz realizacja projektów w zakresie szkoleń technicznych, zgodnie z założonymi celami i polityką szkoleniową Spółki
  • Opracowywanie planów szkoleniowych dla pracowników
  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych
  • Określanie potrzeb szkoleniowych wśród pracowników organizacji, na podstawie analizowania wskaźników jakościowych i efektywnościowych
  • Wykonywanie korekt tłumaczeń dokumentacji technicznej
  • Współuczestnictwo w procesie certyfikacji Specjalistów Technicznych oraz Podwykonawców
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla Specjalistów Technicznych
  • Wdrażanie niezbędnych instrukcji i procedur obowiązujących w Spółce

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem branżowym
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Pracę w inspirującym i zorientowanym na współpracę zespole
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji
  • Dostęp do atrakcyjnych benefitów pozapłacowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku trenera w branży technicznej
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości aktualnych metod i narzędzi do przygotowania oraz prowadzenia szkoleń
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych
  • Zdolności prezentacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Proaktywnego podejścia do realizacji powierzonych zadań