Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Devire

Wrocław (okolica)

49 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Wrocław (okolica)

Nr ref.: PL39308

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Dla naszego Klienta z barnży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy Ustawiacza maszyn wtryskowych. Do głównych obowiązków będzie należało ustawianie oraz optymalizacja procesów wtrysku, wykonywanie przezbrojeń, zmiany formy oraz materiału Ponadto będziesz odpowiedzialny za rozwiązywanie oraz identyfikację problemów dotyczacych wtrysku.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie techniczne
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • wiedza praktyczna i teoretyczna w zakresie wtrysku
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (od pon. do pt.)

Nasz Klient zapewnia:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie do 4 800 zł brutto
  • możliwośc rozwoju zawodowego poprzez program szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Operator Maszyn 
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn