Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Wiceprezes Zarządu Lubelskie
Wiceprezes spółki budowlanej w sektorze przemysłowym, elekrycznym, elektroenergetycznym, górniczym, chemicznym

CONTROL PROCESS S.A.
lubelskie
praca stacjonarna
1599 dni temu

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:
  • Pozyskiwanie kontraktów w branży budowlanej, przemysłowej, elektrycznej, elektroenergetycznej, górniczej, chemicznej.
  • Zarządzanie spółką i raportowanie do właścicieli wyników finansowych spółki.
  • Nadzór nad realizacją projektów.
  • Kształtowanie i realizacja strategii rozwoju  spółki.
  • Motywowanie oraz wspieranie rozwoju zawodowego pracowników przedsiębiorstwa.
  • Regularne mierzenie postępów w realizacji zaplanowanej strategii firmy.
  • Wyznaczanie celów i kontrola ich realizacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziany MBA
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji Dyrektora Zarządzającego / General Managera.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów w branży elektrycznej, elektroenergetycznej.
  • Entuzjastyczne nastawienie oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Podejście odzwierciedlające potrzeby biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem wyników oraz rozwoju.
  • Doświadczenie sprzedażowe poparte udokumentowanymi sukcesami.
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne; zdolność do nawiązywania trwałych relacji biznesowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Rzetelność i profesjonalizm.
  • Znajomość oprogramowania MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów.

  • Umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pracę w rozwojowej atmosferze.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.