Swipe left or right
to go to next or previous job

WIG / MAG / E Spawacz

WK Wärmetechnische Anlagen Kessel- und Apparatebau GmbH & Co. KG

681 days ago

Zakres obowiązków
  • Spawanie elementów i modułów w naszych systemach instalacyjnych w naszym warsztacie i na placach budowlanych
Wymagania
  • Zakończone i uznane wykształcenie zawodowe jako ślusarz albo jako mechanik konstrukcji
  • Aktualny certyfikat spawalniczy na metody WIG/MAG oraz na spawanie rentgen
  • Gotowość do prac montażowych i serwisowych
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy ciekawą i rozmaitą pracę w rodzinnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie z płaską strukturą oraz krótkimi kanałami komunikacyjnymi i decyzyjnymi.

Zapraszamy do przekazania kompletnej i wiarygodnej dokumentacji zgłoszeniowej z podaniem czasu najwcześniej możliwego rozpoczęcia pracy oraz swojego oczekiwania odnośnie zarobków.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W razie pytań dodatkowych wjęzyku Polskim proszę zwrócić się do pana Marius Riemel pod numerem 0049 641 / 92238 21

WK Wärmetechnische Anlagen

Kessel- und Apparatebau GmbH & Co. KG

- Personalabteilung–

Industriestraße 8-10

35582 Wetzlar

thorsten.becker@wk-gmbh.com

www.wk-gmbh.com

Get to know the position: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Job Spawacz

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (56)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (260)
Toruń (128)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (922)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2201)
Radom (181)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (73)