Najnowsze oferty pracy

  • Wulkanizator aut ciężarowych

    BAS Holding   podlaskie    praca zdalna   dziś wygasa
    siedziba firmy: Holandia
    pracownik fizyczny  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Wymiana opon w: pojazdach ciężarowych,w busach i w maszynach budowlanych; Montaż - demontaż kół (wyważanie) Zakładanie i zdejmowanie felg; Przeglądy i kontrola ciśnienia; Naprawy wulkanizacyjne; Obsługa klienta w profesjonalny i uprzejmy sposób;
  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
Zobacz więcej ofert pracy

Wulkanizator

OPOLTRANS Spółka z o.o.
Grajewo
praca stacjonarna
1822 dni temu

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Grajewo
Opis stanowiska:
  • Wymiana ogumienia w samochodach osobowych i ciężarowych
  • Wymiana, montaż i naprawa opon
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku wulkanizatora
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagradzania

Poznaj