Najnowsze oferty pracy

  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...
Zobacz więcej ofert pracy

Wykonawca Nastawów

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
małopolskie, Wysoka k/Jordanowa
praca stacjonarna
2185 dni temu

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

W malowniczej górskiej miejscowości Wysoka mieści się Zakład Produkcyjny firmy, który został wyróżniony w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, do którego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wysoka k/Jordanowa
Nr Ref.: W/WN/0418

Zadania na stanowisku:
  • Tworzenie mas kosmetycznych zgodnie z ustaloną recepturą,
  • Nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi na stanowiskach pracy (mieszalnik, homogenizator),
  • Kontrola przebiegu procesu technologicznego, prowadzenie procesu wytwarzania w przewidzianym technologicznie czasie oraz utrzymanie jakości otrzymywanych produktów,
  • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad m.in.: BHP, P.POŻ., GMP, ISO.
Wymagania:
  • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole,
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22),
  • Gotowość do pracy fizycznej,
  • Wykształcenie średnie – mile widziane chemiczne,
  • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
Oferujemy:
  • Możliwość dowozu z Krakowa,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie, o silnej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”,
  • Miłą atmosferę i bezpieczne środowisko pracy wyróżnione w konkursie “Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.