Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Export Assistant - Asystent / Asystentka działu eksportu

Verona Products Professional Sp. z o.o.

Warszawa - Okęcie

33 dni temu

Verona Products Professional Sp. z o.o. to firma kosmetyczna od 2003 roku pracująca zarówno w kraju jak i na ponad 60 rynkach eksportowych, a wiodącą marką firmy to kosmetyki kolorowe Ingrid Cosmetics. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Okęcie

Opis stanowiska:

Obsługa zamówień i obiegu korespondencji klientów zagranicznych; współpraca z agencjami celnymi, współpraca z innymi działami firmy m.in.: Działem Logistyki, Zakupów, Magazynu oraz Marketingu; prowadzenie korespondencji handlowej; praca z programem ERP (faktury sprzedażowe, RW, zestawienia itp.).

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość jęz. angielskiego, mile widziana znajomość programu ERP i doświadczenie w pracy biurowej, sumienność, zaangażowanie oraz wysokie poczucie odpowiedzialności, inicjatywa, komunikatywność i otwartość, dobra znajomość pakietu MS Office. Doświadczenie w sprzedaży B2B

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie; narzędzia pracy, możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu;
  • Praca w młodym, przyjaznym i twórczym środowisku
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multi Sport
  • Rozwój kompetencji sprzedażowych
  • Szkolenia produktowe
  • Ubezpieczenie

Pro­simy o zamiesz­cze­nie klau­zuli o ochro­nie danych oso­bo­wych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych jest firma VERONA Products Professional Sp. z o. o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim.

Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.

Poznaj

Verona Products Professional jest firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, a już dziś możemy poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowujemy unikalne receptury preparatów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji oraz stylizacji włosów, jak też wyrobów perfumeryjnych. Nasze produkty cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski i coraz większe zainteresowanie wzbudzają wśród konsumentów z ponad 60. innych krajów świata. Udało nam się to osiągnąć dzięki jasno określonym wartościom, które przyświecają nam od początku działalności. W naszych działaniach kierujemy się jakością, popartą badaniami, i podążamy za światowymi trendami.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (790)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1946)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)