Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Finance Controller

Netto Sp. z o.o.

Motaniec k. Szczecina

12 dni temu

Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację. W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W Netto jesteśmy ze sobą na dobre i złe, dzieląc wspólne radości, świętując sukcesy i niosąc pomoc w trudnych momentach. Nasi pracownicy tworzą zgrane zespoły, w których humor, uśmiech, pasja i zaangażowanie są codziennością. Cenisz to samo? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi? Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem Netto Polska poszukujemy ambitnego specjalisty na stanowisko:

Finance Controller
Miejsce pracy: Motaniec k. Szczecina

 

Jako Finance Controller zajmiesz kluczową pozycję w zespole Kontrolingu i będziesz współpracować ze wszystkimi działami organizacji. Twoim głównym obowiązkiem będzie nadzorowanie zgodności rachunkowych, a także zbudowanie trwałej współpracy między księgowością a biznesem. Będziesz zaangażowany w proces przygotowywania budżetów i ich optymalizacji, a także wsparcia kadry zarządzającej w rozumieniu kosztów i kontrolowania wszelkich odchyleń. Idealny Finance Controller proponuje i wprowadza usprawnienia różnych procesów, w celu zapewnienia jak najlepszego podziału odpowiedzialności za zarządzanie kosztami, przy jednocześnie najwyższym poziomie integralności.


Dział Kontrolingu jest bliskim partnerem biznesowym dla całej organizacji, wszelkie decyzje podejmuje w oparciu o dane i solidne analizy. Jeśli i Ty działasz w taki sposób oraz posiadasz wymagane kwalifikacje, zaaplikuj!


Wymagania:

 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym – dział Kontrolingu komunikuje się w nim na co dzień,
 • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – doświadczenie w pracy w dużej firmie będzie dodatkowym atutem,
 • Wykształcenie wyższe z zakresu Ekonomii, Finansów lub Rachunkowości,
 • Bardzo dobra znajomość narzędzi IT, w tym MS Office (Excel),
 • Wysokie umiejętności analityczne i znajomość procesów biznesowych,
 • Wysokie umiejętności interpersonalne,
 • Mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy:

 • Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
 • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
 • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
 • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.

Poznaj

Netto Sp. z o.o.

Netto - sieć osiedlowych sklepów spożywczych z łatwym dostępem do produktów pierwszej potrzeby po niskich cenach. Jesteśmy firmą z duńskim kapitałem, działającą w Polsce od 1995 roku. Posiadamy własne nowoczesne Centra Logistyczne koło Szczecina, Wrocławia i Starogardu Gdańskiego oraz ponad 360 sklepów, zlokalizowanych w regionach północnych, zachodnich i południowych. Co roku otwieramy nowe placówki, a taki rozwój stwarza szanse zawodowe naszym obecnym i przyszłym pracownikom.

Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy

Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...
Kontroler Finansowy Praca Kontroler Finansowy

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (792)
Wałbrzych (47)
Legnica (132)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (271)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (271)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (955)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2254)
Radom (173)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (75)
Podkarpackie:
Rzeszów (177)
Przemyśl (47)
Podlaskie:
Białystok (125)
Suwałki (43)
Łomża (32)
Pomorskie:
Gdańsk (472)
Gdynia (242)
Słupsk (70)
Śląskie:
Katowice (600)
Częstochowa (188)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (170)
Elbląg (139)
Ełk (54)
Wielkopolskie:
Poznań (683)
Kalisz (95)
Konin (70)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (315)
Koszalin (115)
Kołobrzeg (47)
Auchan (152)
Tesco (146)
Inditex (61)
Leroy Merlin (173)
Bricoman (16)
STRABAG (11)
ABB (35)
Accenture (117)
Carrefour (126)
PKO BP (373)
PwC (12)
KPMG (30)
Orange (96)
IKEA (56)
Budimex (21)

Rekrutują z Praca.pl