Florysta

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg

3 dni temu

Florysta
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Numer: StPr/20/0293
OBOWIĄZKI:
florysta praca na 2 zmiany 8-16, 11-19
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Na wolne miejsca stażowe będą kierowane osoby młode w wieku 18 29 lat, (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia),bez pracy, w tym osoby z niepełnosprawnościami, zarejestrowane w Powiatowym urzędzie Pracy jak bezrobotne, w tym w szczególności osoby które:: - nie kształcą się, tj. nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym, - nie szkolą się, tj. nie uczestniczą i nie uczestniczyły w okresie 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu w pozaszkolnych zajęciach finansowanych ze środków publicznych, mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych potrzebnych do wykonywania pracy.

Miejsce pracy:

Tarnobrzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Marta Furdyna
marta.furdyna@idsl.pl
158230030

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

wniosek, skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Poznaj stanowisko: Florysta
Zadaniem florysty, zwanym inaczej także bukieciarzem, jest układanie kompozycji z kwiatów żywych i sztucznych, przeznaczonych dla klientów indywidualnych a także znajdujących zastosowanie w aranżacji wnętrz i oprawie uroczystości i wydarzeń różnego rodzaju. Florysta układa klasyczne bukiety o niewielkich rozmiarach, sprzedawanych bezpośrednio w salonie lub kwiaciarni, lecz wykonuje także duże wieńce i inne kompozycje ...
Praca Florysta