Fryzjer damsko - męski barber

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska

4 dni temu

Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/0666
OBOWIĄZKI:
profesjonalna obsługa klienta w zakresie strzyżenia i pielęgnacji brody, umiejętność doradzenia, nadania kształtu brody, konturowania zarostu i jego pielęgnacji, strzyżenie damskie, męskie, koloryzacja, upięcia, modelowanie, tworzenie miłej atmosfery, samodzielne prowadzenie salonu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali fryzjerzy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

znajomość techniki profesjonalnego strzyżenia, konturowania i pielęgnacji zarostu (brody)

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Edyta Nikończuk
833416500

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej