Fryzjer męski

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Świebodzin

2 dni temu

Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/20/0301
OBOWIĄZKI:

- szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie się z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - strzyżenie włosów, wąsa i brody, - pielęgnacja włosów, - zabezpieczenie garderoby klienta i mycie włosów przy użyciu szamponów, - śledzenie bieżącej mody i technik fryzjerskich

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Studencka 8, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:

Izabela Szymańska
683821057

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer