Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Fryzjer

Klient portalu Praca.pl

Świdnik

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2567068, z dnia 2019-08-01

Salon fryzjersko - kosmetyczny zatrudni osobę na stanowisko:

Fryzjer

Miejsce pracy: lubelskie / Świdnik

Opis stanowiska

  • wykonywanie strzyżeń: męskie, damskie,dziecięce,
  • wykonywanie koloryzacji,
  • wykonywanie prostowania,
  • wykonywanie trwałej,
  • wykonywanie czesań i upięć.

Wymagania

  • fryzjer lub fryzjerka z umiejętnościami strzyżenia męskiego i damskiego oraz koloryzacji,
  • wykształcenie: minimum zawodowe fryzjerskie, może być również po kursie o ile posiada się wystarczające kwalifikacje.

Oferujemy

  • pracę w renomowanym salonie z dużą bazą klientów,
  • wynagrodzenie do ustalenia w zależności od umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość szkoleń i dalszej edukacji.
  • praca na podstawie umowy o pracę
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Fryzjer

Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Fryzjer Praca Fryzjer

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)