Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Naszacowice

5 dni temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Naszacowice
Numer: StPr/19/2268
OBOWIĄZKI:

Usługi fryzjerskie. Praca w godz. 8-20

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: kurs w zawodzie fryzjer

Miejsce pracy:

Naszacowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Bogusława Kiełbasa
184149418

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer