Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

4 dni temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/19/6586
OBOWIĄZKI:
- ustalanie z klientem zakresu usług (doradztwo w zakresie doboru koloru i stylizacji) - strzyżenie włosów, wąsów i brody na sucho lub na mokro za pomocą różnego rodzaju narzędzi fryzjerskich - wycinanie wzorów - wykonywanie HAIR TATOO, BALEYAGE - golenie głowy i twarzy za pomocą brzytwy i maszynek - tworzenie fryzur okolicznościowych - przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych, regeneracyjnych, masażu głowy - wykonywanie trwałej ondulacji - czesanie, rozjaśnianie i farbowanie włosów - ostrzenie, odkażanie, czyszczenie sprzętu - utrzymanie czystości na stanowisku pracy w zakładzie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

- umiejętności fryzjerskie w zakresie: strzyżenia, golenia, strzyżenia brody i wąsów na sucho i na mokro, doboru i stylizacji fryzur - umiejętności fryzjerskie w zakresie wykonywania HAIR TATOO, BALEYAGE - umiejętność strzyżenia przy pomocy nożyczek, brzytew, maszynek, tempery, wczesywania tresek i tupetów, wykonywania trwałej ondulacji, rozjaśniania i farbowania oraz zabiegów pielęgnacyjnych, wykonywania fryzur okolicznościowych - kultura osobista

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Anna Grabowska
422516622

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer