Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Oświęcim

4 dni temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/jole/19/0036
OBOWIĄZKI:
Fryzjer. Oferta pracy przeznaczona dla osób do 30 roku życia, zarejestrowanych w PUP Oświęcim, z ustalonym II profilem pomocy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe kierunkowe, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie dwuzmianowym - I zmiana od 8:00 do 16:00, II zmiana od 12:00 do 20:00

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wyspiańskiego 10, 32-602 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Jolanta Krzyścin
338444144 w. 1111

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer