Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Rzeszów

4 dni temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/19.2290
OBOWIĄZKI:
Rozpoznawanie rodzaju włosów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów, czesanie i stylizacja fryzur, farbowanie włosów, organizowanie miejsca pracy fryzjera, dobieranie odpowiedniego koloru do typu urody klienta, dekoloryzacja włosów, zabiegi odbudowy włosa dobieranie właściwych kosmetyków pod kontem struktury włosów, stanu skóry głowy. WYMAGANIA: wykształcenie średnie kierunkowe, certyfikat szkolenia WELLA klucz koloru , kolor ekspert, znajomość technik i trendów w koloryzacji włosów 2019, znajomość produktów i ich zastosowanie marki DAVINES
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: fryzjerstwo
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Słowackiego 2, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Dorota Sopel
dsopel@pup.jaroslaw.pl
166212188 w. 170

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie, CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu