Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lelów

4 dni temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Lelów
Numer: StPr/19/2193
OBOWIĄZKI:

Strzyżenie, farbowanie, czesanie, modelowanie. /Oferta pracy z GCP KONIECPOL/

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: fryzjer

Miejsce pracy:

Lelów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 250 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Renata Gradowicz
343551412 w. 412

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV, skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer