Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Złotoryja

3 dni temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Złotoryja
Numer: StPr/19/0824
OBOWIĄZKI:
strzyżenie, farbowanie, czesanie, ukłądanie fryzur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjerstwo

Miejsce pracy:

Złotoryja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Urszula Zielińska
urszula.zielinska@pup.zlotoryja.pl
768779242

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

wykształćenie zasadnicze zawodowe kierunek fryzjerstwo

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer