Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Rakowiska

2 dni temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Rakowiska
Numer: StPr/19/2376
OBOWIĄZKI:
ddoradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/uczesania, a także pielęgnacji, strzyżenie i modelowanie włosów, koloryzacja włosów, rozjaśnianie, dekoloryzacja, mycie włosów, wykonywanie masażu głowy, stosowanie środków pielęgnacyjnych, tworzenie fryzur okolicznościowych, przeprowadzanie zabiegów regeneracyjnych, dbałość o czystość w miejscu pracy, profesjonalna obsługa klientów (godziny pracy 12 - 20)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku

Miejsce pracy:

Rakowiska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Renata Zbańska
rzbanska@pupbialapodlaska.pl
833416500

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer