Fryzjer
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Leszczyna
3 dni temu
Fryzjer
Miejsce pracy: Leszczyna
Numer: StPr/22/0181
OBOWIĄZKI:
Strzyżenie włosów, i zarostu, mycie i pielęgnacja włosów, czesanie, trwała ondulacja, pielęgnowanie , rozjaśnianie i farbowanie włosów, za pomocą różnorodnych narzędzi z wykorzystaniem specjalistycznych aparatów oraz materiałów fryzjerskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, kierunek fryzjerstwo, znajomość technik strzyżenia i koloryzacji , uprawnienia dyplom czeladniczy. Umowa na czas określony 1/2 etatu , praca wg harmonogramu w godzinach od 10:00 -18:00. Miejsce pracy Leszczyna.

Miejsce pracy:

Leszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wojska Polskiego 3, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Aneta Drabik
146149741

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni