Full Stack Developer (.Net)

ING Tech Poland

Katowice

3 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/AS/IPC/CET/PP10186
Szukamy Ciebie jeśli

Posiadasz:

  • Doświadczenie na stanowisku programisty .Net,
  • Bardzo dobrą znajomość ASP .Net WEB API 2 , C#, JavaScript
  • Dobrą znajomość AngularJS, Standardów komunikacji REST, MVC 4/5
  • Dobrą znajomość środowiska MS Visual Studio, MS SQL Server oraz narzędzi ORM: Entity Framework, architektury aplikacji rozproszonych,
  • Znajomość metodologii Agile: Scrum, Kanban, DevOps
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość JQuery, AJAX, Bootstrap,
  • Znajomość Jira, TFS oraz rozwiązań Continuous Integration/Delivery(Jenkins, Octopus Deploy)
Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
100%- Development

Pozostałe wymagania
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii,
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych do klienta,
  • Umiejętność pracy w grupie.
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:
Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Poznaj stanowisko: Programista .NET
.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Praca Programista .NET