Zobacz więcej ofert pracy

Glazurnik

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
śląskie
praca stacjonarna
1998 dni temu

Ogłoszenie numer: 2090933, z dnia 2018-10-08

Glazurnik

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • przygotowanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek
  • przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów
  • układanie płytek szkliwionych przy użyciu zaprawy lub kleju na ścianach płaskich
  • mocowanie do ścian wieszaków, mydelniczek i półeczek ceramicznych

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • skrupulatność, dokładność
  • rzetelność
  • higiena osobista

Oferujemy

  • praca stała, na miejscu od zaraz
  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie
  • praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu

Zapewniamy zakwaterowanie w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy (do dyspozycji rower na dojazdy do pracy).

Poznaj

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu to największy i najbardziej dynamicznie rozwijający się Resort nad polskim morzem o pow. ok. 12 ha działający od 1994r.