Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Specjalista ds. Obsługi Pracodawcy

Orange Polska S.A.

Warszawa

10 dni temu

Team Warszawa

umowa na czas określony

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • podejmowanie decyzji i przyjęcie odpowiedzialności w obszarze spraw pracowniczych (zmiany warunków, rozwiązania umowy o pracę, odpowiedzialność porządkowa i materialna)
  • doradztwo, interpretowanie pracownikom i menedżerom obowiązujących przepisów prawa pracy oraz wewnętrznych uregulowań HR
  • inicjowanie usprawnień procesów HR
  • prowadzenie postępowań, identyfikacja zagrożeń
  • współpraca z pełnomocnikami OPL w sprawach sądowych
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek –prawo)
  • masz min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem HR
  • masz znajomość zagadnień z zakresu; prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych, postępowań sądowych
  • masz znajomość systemów kadrowo płacowych SAP- będzie dodatkowym atutem
  • znasz pakiet MS Office
  • potrafisz dbać o satysfakcję klientów, jakość usług i terminowość
  • umiesz prowadzisz spotkania i potrafisz tworzyć prezentacji
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • swoboda inicjatywy zmian
  • udział w ciekawych projektach
  • działania w zespole, któremu praca sprawia radość
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Personalnego

Pracownik Działu Personalnego to osoba, która wspiera organizacyjne dział zarządzania personelem - w zakresie rekrutacji, planowania szkoleń, raportów personalnych oraz innych obowiązków związanych z tworzeniem i realizacją polityki personalnej firmy. Pracownik Działu Personalnego powinien mieć minimum wykształcenie policealne o profilu administracyjnym lub ...
Pracownik Działu Personalnego Praca Pracownik Działu Personalnego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (68)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)