Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Główny specjalista

Główny Urząd Miar w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1674 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 53656

Warunki pracy

Co oferujemy naszym pracownikom?
- stabilne warunki zatrudnienia w jednostce ze stuletnią tradycją w polskiej administracji miar,
- otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- dogodną lokalizację w centrum Warszawy z rozbudowaną siecią połączeń komunikacyjnych,
- dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- trzynaste wynagrodzenie,
- ruchomy system czasu pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7.45 - 8.15) lub możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
- szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
- pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
- możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie oraz dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego,
- możliwość wykupienia legitymacji uprawniających do przejazdów koleją z 50% zniżką.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów, obsłudze urządzeń biurowych, czynnościach koncepcyjnych. Czas pracy przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu. Zagrożenie korupcją.
W budynku znajduje się winda, są łazienki dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Zakres zadań

  • prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych
  • wchodzenie w skład komisji przetargowych przy przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych
  • nadzorowanie realizacji umów zawartych przez GUM w zakresie właściwości Wydziału
  • współudział w przygotowywaniu projektów planów zamówień publicznych oraz projektów zestawień, sprawozdań i raportów z zakresu zadań Wydziału
  • współudział w przygotowywaniu projektów regulacji wewnętrznych w zakresie spraw związanych z zamówieniami publicznymi
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego 5 lat doświadczenia w obszarze zamówień publicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • znajomość ustawy - Kodeks cywilny
  • znajomość ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych
  • znajomość ustawy - Kodeks postępowania administarcyjnego
  • podstawowa znajomość ustawy Prawo o miarach
  • znajomość międzynarodowych standardów handlowych
  • umiejętności: współpracy, komunikacji, organizacji pracy, zorientowanie na osiąganie celów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych
  • 3 lata doświadczenia w administracji publicznej