Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Zdrowia w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1633 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 55845

Warunki pracy

praca biurowa wykonywana jest w pozycji siedzącej przy komputerze, co najmniej 4 godziny dziennie;
Departament Analiz i Strategii mieści się Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 11 na I piętrze; budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich; w budynku jest winda i toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych; przed budynkiem są podjazdy dla wózków inwalidzkich;

Zakres zadań

  • Zarządzanie bazą danych zawierającą dane udostępniane na platformie (pozyskiwanie danych, umieszczanie i prezentacja, bieżąca modyfikacja) w celu sprawnego jej funkcjonowania, optymalizacji przełożenia danych z map potrzeb zdrowotnych oraz spełnienia potrzeb użytkowników;
  • Opracowywanie nowych form prezentacji danych na platformie;
  • Tworzenie narzędzi analitycznych oraz narzędzi do automatycznego generowania raportów (m.in. programowania w R lub w innych programach wykorzystujących język angielski);
  • Kontaktowanie się a interesariuszami Bazy Analiz Systemowych i Wdrożeniowych, w tym obsługa helpdesk oraz tworzenie i administrowanie kontami użytkowników;
  • Nadzorowanie oraz monitorowanie działań związanych z udostępnianiem wiedzy i administracją bazy analiz.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w administrowaniu serwerami Linux oraz bazami danych PostgreSQL/ MySQL,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka SQL i specyfiki relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka JavaScript i HTML,
  • znajomość zasad i technik interaktywnej wizualizacji danych,
  • analityczne myślenie,
  • umiejętność samodzielnej pracy koncepcyjnej.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka Java,
  • znajomość framework’u Angular,
  • znajomość środowiska statystycznego R.