Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Urząd Zamówień Publicznych w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1301 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 68910

Warunki pracy

• kontakty z klientem zewnętrznym,
• zagrożenie korupcją,
• miejsce pracy: I piętro, drzwi wewnętrzne i do pokoi biurowych o szer. 90 cm bez progów,
• Urząd Zamówień Publicznych wynajmuje 4 piętra w budynku 8-piętrowym,
• na każdym piętrze wynajmowanej przez Urząd powierzchni znajduje się toaleta dla osób niepełnosprawnych,
• w budynku jest 5 wind,
• wejście do budynku przez drzwi dwuskrzydłowe,
• budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Pracownikom oferujemy m.in.:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
• dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka),
• możliwość dofinansowania do zakupu okularów lub soczewek korekcyjnych do pracy przy komputerze,
• wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
• pakiet socjalny (np. dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskooprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach),
• możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie,
• miłą atmosferę pracy.

Zakres zadań

  • wdrażanie projektów, nowych technologii, aplikacji i procedur organizacyjnych w zakresie zadań wydziału i biura,
  • koncepcyjne opracowywanie rozwiązań problemów informatycznych oraz analiza potrzeb w zakresie ciągłego podnoszenia standardów bezpieczeństwa sieci teleinformatycznej, ocena ryzyka,
  • raportowanie i przeciwdziałanie anomaliom i naruszeniom zasad bezpieczeństwa,
  • administrowanie systemami informatycznymi, rozwijanie i utrzymywanie infrastruktury teleinformatycznej poprzez jej ulepszanie i aktualizację,
  • monitorowanie środowiska teleinformatycznego, reagowanie na awarie i zgłoszenia, kontrolowanie pracy urządzeń sieciowych,
  • prowadzenie działań w zakresie zapewnienia bezawaryjnej pracy urządzeń informatycznych Urzędu,
  • współuczestniczenie w przygotowywaniu opisu przedmiotu zamówienia publicznego z obszaru IT,
  • przeprowadzanie szkoleń i instruktażu dla pracowników z zakresu obsługi komputera i aplikacji będących w posiadaniu Urzędu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • 3 lata doświadczenia w administrowaniu systemami informatycznymi
  • 3 lata doświadczenia w obsłudze serwerów WWW, MTA, DNS, DHCP i serwerów plików
  • 3 lata doświadczenia w zakresie implementacji i utrzymania bezpieczeństwa systemowego i teleinformatycznego sieci
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do czytania i rozumienia dokumentacji technicznych oraz posługiwania się anglojęzycznymi stronami internetowymi
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza o lokalnych sieciach informatycznych i Internecie
  • Znajomość konfiguracji i obsługi systemów operacyjnych Windows
  • Znajomość rozwiązań opartych na Active Directory
  • Podstawowe umiejętności programistyczne (HTML)
  • Umiejętność diagnozowania oraz rozwiązywania problemów w systemach Windows
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania zagrożeń i problemów sieci
  • Znajomość zagadnień baz danych, takich jak Microsoft SQL Server, MySQL
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność organizowania pracy
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami ERP
  • Doświadczenie w zarządzaniu sieciami komputerowymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontami i uprawnieniami użytkowników
  • Wiedza o systemie zamówień publicznych
  • Asertywność
  • Radzenie sobie ze stresem