Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1183 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 73666

Warunki pracy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy oraz warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • budynek bez podjazdu dla wózków inwalidzkich,

  • bardzo ograniczona możliwość poruszania się na wózkach inwalidzkich - konieczna asysta innego pracownika/opiekuna,

  • w budynku brak oznaczeń dla osób niewidomych,

  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym,

  • nie występują szkodliwe/niebezpieczne warunki pracy,

  • obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne i mailowe,

  • praca w pokoju wieloosobowym,

  • praca przy komputerze powyżej czterech godzin oraz przy użyciu urządzeń biurowych,

  • przemieszczanie się pomiędzy budynkami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań:

  • zagrożenie korupcją

Zakres zadań

  • Organizuje i prowadzi inwestycje remontowo-budowlane oraz prace konserwacyjne
  • Monitoruje stan techniczny nieruchomości, budynków, urządzeń i infrastruktury technicznej z nimi związanej (zgodnie z kompetencjami wydziału), a także przygotowuje propozycje do planu remontów i inwestycji w układzie rocznym i wieloletnim
  • Prowadzi sprawy okresowych przeglądów oraz kontroli stanu technicznego nieruchomości, budynków, urządzeń i infrastruktury technicznej z nimi związanej
  • Prowadzi sprawy związane z prawnymi tytułami własności i administrowaniem nieruchomościami będącymi w trwałym zarządzie Ministerstwa m.in. przygotowywanie umów najmu, dzierżawy, nieodpłatnego użyczenia a także pozyskiwanie nieruchomości
  • Opracowuje dokumentację do procedur zamówień przetargowych w oparciu o przepisy PZP
  • Monitoruje i rozlicza umowy dotyczące remontów i inwestycji budowlanych
  • Wykonuje inne polecenia bezpośredniego przełożonego w zakresie kompetencji i zadań realizowanych przez Wydział

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze prowadzenia prac remontowo-budowlanych w nieruchomościach jednostek sektora finansów publicznych
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy Prawo budowlane
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Kompetencje: umiejętność pracy zespołowej; umiejętność praktycznego zastosowania prawa; zarządzanie zasobami; rzetelność i terminowość; skuteczna komunikacja; organizacja pracy i osiąganie rezultatów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe