Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1096 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 77156

Warunki pracy

  • Praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie

  • Narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy

  • Budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami

  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu

  • Praca w pokoju, który jest klimatyzowany

  • Zagrożenie korupcją

Zakres zadań

  • Wspiera użytkowników (zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych) platformy e-usług Urzędu w korzystaniu z jej funkcjonalności
  • Uczestniczy w nadzorowaniu zbieranych informacji gromadzonych w modułach systemów wdrożonych w ramach projektu budowy platformy e-usług Urzędu
  • Uczestniczy w opracowaniu nowych rozwiązań związanych z elektronizacją funkcjonowania UKE
  • Uczestniczy w przygotowaniu i przeprowadzaniu zamówień publicznych związanych z realizacją zadań Wydziału oraz współpracuje z dostawcami zewnętrznymi w związku z zawartymi umowami
  • Uczestniczy w opiniowaniu projektów aktów prawnych i dokumentów rządowych związanych z informatyzacją
  • Uczestniczy w organizowaniu spotkań, seminariów, warsztatów oraz szkoleń dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych Portalu Usług Elektronicznych UKE
  • Uczestniczy w publikowaniu i aktualizowaniu zbiorów danych informacji publicznej w serwisie https://dane.gov.pl
  • Umieszcza informacje i materiały w Intranecie UKE

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie wsparcia użytkowników systemu informatycznego lub w realizacji projektów informatycznych
  • Znajomość przepisów ustawy: Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo zamówień publicznych, o dostępie do informacji publicznej, o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne
  • Znajomość rozporządzenia w sprawie zakresu i warunków korzystania z elektronicznej platformy usług administracji publicznej
  • Znajomość zasad i dobrych praktyk projektowania, budowy, wdrażania i utrzymania usług informatycznych.
  • Znajomość zagadnień dotyczących konfliktu interesów oraz przeciwdziałania korupcji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe