Grafik 3d

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Piaseczno

6 dni temu

Grafik 3d
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/20/0841
OBOWIĄZKI:

tworzenie grafiki 3D i PBR materialów do aplikacji; współpraca z klientami i partnerami z Białorusi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność obsługi programów: 3ds max, Blender, Unity 3D, Unreal Engine, Substance Designer

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Szkolna 20, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Małgorzata Kamińska
227566270

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik