Graphic designer

expondo Polska sp. z o.o. sp. k.

Zielona Góra

3 dni temu

expondo to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-Commerce, której obszar działania obejmuje teren całej Europy. Nasze produkty dostępne są w 28 krajach europejskich m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Norwegii.

Jako grafik staniesz się częścią kilkuosobowego zespołu, będziesz mieć realny wpływ na to jak nasze produkty prezentują się na rynku.

Prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio prezentującego Twoją kreatywność oraz umiejętności. 

Oferujemy pracę stacjonarną w naszej siedzibie w Zielonej Górze.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem do zespołu expondo poszukiwany jest:

 

Graphic designer
Miejsce pracy: Zielona Góra
Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?
 • Przygotowywanie projektów graficznych m.in. opakowań, tabliczek, znamionowych, instrukcji obsługi urządzeń
 • Ścisła współpraca z działem technicznym
Jakich osób poszukujemy?
 • Posiadających wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • Z dobrą znajomością języka angielskiego, umożliwiającą codzienny kontakt mailowy z partnerami międzynarodowymi
 • Posiadających podstawową znajomość Adobe InDesign i Illustrator
 • Dbających o szczegóły i zdolnych do zarządzania wieloma projektami jednoczenie, dobrze zorganizowanych, zespołowych graczy
W ramach współpracy zapewnimy:
 • STABILIZACJĘ. Pracując z nami nie będziesz musiał martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty.
 • ROZWÓJ. W expondo każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (niemiecki lub angielski w zależności od Twoich potrzeb).
 • CZAS PRACY, jest elastyczny. Sam decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10). Weekendy pracujące? Nie, u nas się to nie zdarza.
 • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi 28 narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.
 • WORK-LIFE BALANCE. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus). Raz w tygodniu w naszych stołówkach czekają pyszne przekąski, od bananów po drożdżówki.
 • BIURO. Przestronne, komfortowe biuro, ergonomiczne stanowisko pracy, pomieszczenia relaksu, dobrze wyposażona i zaopatrzona kuchnia oraz brak przestrzeni typu open space zapewniają wygodę podczas codziennych obowiązków.

Oferty prosimy przesyłać za pomocą

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

Poznaj

expondo Polska sp. z o.o. sp. k.

Grupa expondo - lider rynku B2B w sektorze e-commerce z siedzibą w Berlinie i w Zielonej Górze jest globalnym producentem oraz dostawcą wyspecjalizowanych urządzeń dla profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. Od momentu powstania, w 2007 roku, firma kładzie nacisk na rozwój oferty produktowej, która obejmuje obecnie ponad 2000 specjalistycznych artykułów dostępnych w 28 krajach. Zespół expondo stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrunn, MSW Motor Technics, Physa, Stamos Welding, Steinberg, Ulsonix w Europie. Od  lat firma notuje 50% wzrost rok do roku i planuje dalszą europejską ekspansje zwiększając udziały w rynkach swoich czołowych brandów.

Poznaj stanowisko: Grafik 
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik