Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Handlowiec

Asaj Sp. z o.o.

Kraków

93 dni temu

Kim jesteśmy?

ASAJ to największa sieć hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia w Polsce wschodniej i centralnej. Swoją markę rozwijamy dzięki polskiemu kapitałowi od 1990 roku.  Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową. Jesteśmy członkiem elitarnej grupy zakupowej FEGIME, która zrzesza kilkaset europejskich hurtowni.

Dlaczego warto rozwijać się zawodowo w ASAJ?

Jesteśmy nowoczesnym, stabilnym i elastycznym pracodawcą. Swoje działania opieramy na zaufaniu do ludzi i wierze w ich potencjał. Pracownikom dajemy swobodę działania, co pobudza ambicje i kreatywność.

Handlowiec
Miejsce pracy: Kraków

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Pracujesz w branży technicznej? Jesteś
nastawiony na realizację określonych celów i potrafisz zarządzać doskonale swoim czasem
pracy? Odpowiedz na ogłoszenie rekrutacyjne i dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o polskim kapitale
  • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • jasno określone ścieżki rozwoju zawodowego

Zadania

  • realizacja założonych wyników sprzedaży
  • stacjonarna obsługa klientów
  • pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami
  • budowanie długotrwałych relacji z przydzielonymi klientami
  • przygotowanie i monitorowanie ofert sprzedaży
Oczekujemy
  • umiejętności budowania i utrzymania kontaktów biznesowych
  • mile widziane doświadczanie w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • zaangażowania, solidności, samodyscypliny oraz chęci rozwoju

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec