Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Hydraulik budowlany

Martship Sp. z o. o. Work Access Sp. komandytowa

Niemcy, Kiel, Hamburg

126 dni temu

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kiel, Hamburg
Zadania:
  • Samodzielny montaż instalacji hydraulicznej wodnej i kanalizacyjnej oraz ogrzewania w nowo budowanych budynkach przemysłowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem
  • Język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w wykonywaniu prac instalacyjnych
  • Znajomość czytania rysunku
  • Własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie
  • Przejazd do miejsca zamieszkania w Niemczech i powrót do miejsca zamieszkania w PL
  • Wyjazd połowa koniec stycznia 2019
  • Stawka godzinowa: 12 € do 13 €
  • Przewidywana ilość godzin 50-60/tydzień
  • Perspektywa pracy do 2026
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Martship sp.z o.o. Work Access sp. kom. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Martship sp.z o.o. Work Access sp. kom. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Tysiąclecia 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Hydraulik

Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i ...
Hydraulik Praca Hydraulik