Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Hydraulik - Monter Instalacji Sanitarnych - Wentylacyjnych i Grzewczych

THOR Industriemontagen GmbH&Co. KG

Niemcy, Niemcy

29 dni temu

Firma THOR Industriemontagen z siedziba w Erfurcie to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1998r. jako jednoosobowa działalność. W inżynierii budowlanej (domy, budynki, technologie zasilania) pracuje u nas teraz prawie 900 pracowników, a nasze usługi świadczymy we wszystkich landach Niemiec i terenach przygranicznych.

Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych - obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane
  • min. roczne doświadczenie jako monter instalacji sanitarnych i grzewczych lub wentylacji i klimatyzacji
  • organizujemy również bezpłatne, branżowe KURSY j. niemieckiego we Wrocławiu
  • prawo jazdy kat. B- UWAGA - NIE wymagamy własnego SAMOCHODU - oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom
Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - wynagrodzenie brutto od 11,76 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS - status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy dla każdej brygady wraz z kartą paliwową
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert strauss
  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień
  • BEZPŁATNY kurs j. niemieckiego we Wrocławiu
  • SZKOLENIA produktowe oraz językowe w naszym oddziale w Niemczech za wynagrodzeniem wraz z darmowym kwaterunkiem i wyżywieniem

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Sanitarnych

Pracownik Monter Instalacji Sanitarnych to osoba, która montuje, instaluje, a także dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w obiektach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: oczyszczenie, dostosowywanie, klejenie, konserwowanie i malowanie instalacji, lutowanie, łączenie rur, mierzenie i odcinanie rur, wierci otwory, ...
Monter Instalacji Sanitarnych Praca Monter Instalacji Sanitarnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (136)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (278)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (977)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2301)
Radom (172)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (72)