Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

In-house Tax Manager

Aventus Group Sp. z o.o.

Białystok

21 dni temu

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 8 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 9 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Kazachstanie, Wietnam, Filipiny.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • bieżące doradztwo podatkowe na rzecz wszystkich spółek z grupy,
  • tworzenie, opiniowanie i nadzór nad realizacją wewnętrznych procedur pod względem podatkowym,
  • analiza regulacji podatkowych, interpretacja orzeczeń sądowych oraz ich wdrażanie w odniesieniu do konkretnych przypadków występujących w firmie,
  • odpowiedzialność za tax compliance,
  • aktywne śledzenie zmian podatkowych,
  • współpraca w wewnętrznym działem prawnym oraz wewnętrznym działem księgowości i controllingu.
Wymagania:
  • uprawnienia doradcy podatkowego,
  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • kreatywną i z umiejętnością swobodnego analitycznego myślenia,
  • skrupulatną, z umiejętnością doskonałej organizacji pracy.
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki rozwoju zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • elastyczny system pracy
  • wyjazdy służbowe do Europy/Azji.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Księgowych

Kierownik ds. księgowych jest odpowiedzialny za koordynację prac zespołu księgowego, przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz planowanie roczne i kwartalne wyników finansowych firmy. Do jego obowiązków należy również udział w audytach i urzędami (US, ZUS). Kierownik ds. księgowych zajmuje się również przygotowywaniem analiz i kalkulacji na wewnętrzne potrzeby firmy, jak również wdrażanie procedur ...
Kierownik ds. Księgowych Praca Kierownik ds. Księgowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (789)
Wałbrzych (60)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (263)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2217)
Radom (181)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (73)