Informatyk technik k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Warszawa

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/3883
OBOWIĄZKI:

- serwis sprzętu komputerowego - obsługa firm

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, podstawowa znajomośc języka angielskiego, minium 2 lata doświadczenia zawodowego, posiadanie kompetencji informatycznych. Obowiązki: - serwis sprzętu komputerowego - obsługa firm

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 650 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Zielona Linia - Informacja
22 391 13 18, 22 391 14 33

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie, oferta przeznaczona wyłącznie dla zarejestroiwanych osób bezrobotnych

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Poznaj stanowisko: Informatyk
Informatyk to specjalista, który tworzy, przekształca i przekazuje dane za pomocą programów komputerowych. Osoba ta musi posiadać wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz powinna znać budowę i zasady działania urządzeń komputerowych. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej, konfiguracja urządzeń, ...
Praca Informatyk