Zobacz więcej ofert pracy

Informatyk

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Będzinie
Będzin
praca stacjonarna
1743 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Informatyk
Miejsce pracy: Będzin
Ogłoszenie o naborze Nr 48780

Warunki pracy

Praca w siedzibie urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 z wykorzystaniem komputera oraz elektrycznych urządzeń biurowych przy oświetleniu naturalnym i sztucznym. Nie występując szkodliwe, uciążliwe lub niebezpieczne warunki pracy.
Budynek parterowy, nieprzystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych - schody prowadzące do budynku, wąskie przejścia, brak podjazdów i odpowiednio dostosowanych toalet.

Zakres zadań

  • administrowanie systemami informatycznymi i siecią komputerową Inspektoratu oraz ochrona systemów informatycznych
  • zarządzanie siecią komputerową, w tym sprawdzanie i konfigurowanie urządzeń i elementów sieci
  • obsługa techniczna serwera i stanowisk komputerowych, podłączanie i konfiguracja drukarek, skanerów i innych urządzeń peryferyjnych
  • zapewnienie bezpieczeństwa danych, w tym wykonywanie i ewidencjonowanie kopii bezpieczeństwa
  • obsługa strony internetowej Inspektoratu oraz zapewnianie jej bieżącej aktualizacji
  • nadawanie pracownikom uprawnień do systemów informatycznych używanych przez Inspektorat
  • szkolenie pracowników w zakresie aplikacji i systemów informatycznych używanych przez Inspektorat

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe