Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Inspektor ds. BHP
ELBUD Katowice Sp. z o.o.
Sulejówek k. Warszawy
28 dni temu

Przedsiębiorstwo działające w obszarze budownictwa elektroenergetycznego zajmującego się generalnym wykonawstwem projektów w zakresie budowania, modernizacji, remontowania i uruchamiania obiektów energetycznych wysokich i najwyższych napięć poszukuje osoby na stanowisko:

Inspektor ds. BHP
Miejsce pracy: Sulejówek k. Warszawy

praca na budowie w Sulejówku k. Warszawy 

Wymagania:
 • wykształcenie:
  - wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP lub
  - wyższe inne niż w zakresie BHP i zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy lub
  - studia podyplomowe w zakresie BHP
 • doświadczenie na stanowisku Inspektora/Specjalisty ds. BHP min. 3 lata
 • aktualne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora zewnętrznego (AED)
Nasza specjalność:

Budownictwo elektroenergetyczne w tym budowa, modernizacje, remonty stacji i linii wysokich napięć oraz badania pomontażowe i rozruch obiektów.

Spółka oferuje:
 • pracę w firmie o wieloletniej tradycji, stabilnej z dużym doświadczeniem w obszarze budownictwa elektroenergetycznego
 • stabilne warunki finansowe
 • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doświadczeń,
 • atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet medyczny, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie itp.)
 • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elbud Katowice Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”


Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej: www.elbud.katowice.pl w zakładc BEZPIECZEŃSTWO.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach sp. z o.o.

ELBUD Katowice działa nieprzerwanie w polskiej elektroenergetyce od 1945 roku, początkowo jako katowicki oddział firmy Siemens-Schuckert, następnie, od 1947 roku jako firma państwowa. Od 1992 roku jest spółką prawa handlowego. Elbud Katowice Sp. z o.o. to ceniona na rynku firma o wieloletnich tradycjach i doświadczeniu, świadcząca usługi w zakresie budownictwa elektroenergetycznego. Firma specjalizuje się w budowie oraz modernizacji sieci rozdzielczych 110 kV i przesyłowych 220 i 400 kV oraz stacji transformatorowo-rozdzielczych o napięciach SN, 110 kV, 220 kV i 400 kV. Oferta obejmuje usługi z zakresu projektowania, kompletacji dostaw, budowy i uruchomienia obiektów. We własnych strukturach posiada wytwórnię produkującą konstrukcje stalowe, bogato wyposażoną bazę sprzętowo-narzędziową oraz nowocześnie wyposażone warsztaty, gdzie produkuje i wyposaża szafy z aparaturą zabezpieczeniową i pomiarową. Ponadto od 2008 r. roku Elbud Katowice jest współwłaścicielem znanej i renomowanej firmy projektowej BSiPE Energoprojekt - Poznań S.A. Mocne strony Spółki to: kompleksowość świadczonych usług; indywidualne kontakty z klientami i elastyczność w dostosowaniu się do ich wymagań; doświadczenie i kwalifikacje personelu; potencjał montażowy; zastosowanie wspomagania komputerowego w projektowaniu i kosztorysowaniu; przestrzeganie wymogów prawnych; stosowanie nowoczesnych technologii przyjaznych dla środowiska.