Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor / Specjalista ds. Zarządzania Środowiskowego

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

Gdańsk

97 dni temu

Ogłoszenie numer: 2371765, z dnia 2019-04-10

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: REKRUTACJA D1.110.19.2019

Opis stanowiska

  • kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących zagadnień ochrony środowiska
  • prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska w przedsiębiorstwach Spółki Copernicus PL
  • organizowanie i nadzorowanie działalności Spółki Copernicus PL związanej z ochroną środowiska
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska
  • sporządzanie raportów, opracowań dotyczących wpływu na środowisko istniejących lub planowanych przedsięwzięć
  • współpracę z poszczególnymi działami w Spółce Copernicus PL w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska
  • kontrolowanie przestrzegania przepisów i procedur dotyczących ochrony środowiska
  • nadzorowanie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami
  • planowanie i nadzór nad realizacją prac i inwestycji we współpracy z działem technicznym
  • planowanie i realizacja kontroli wewnętrznych
  • prowadzenie niezbędnych szkoleń dla pracowników
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań do KOBIZE i urzędów
  • reprezentowanie Spółki Copernicus PL podczas kontroli instytucji zewnętrznych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość regulacji prawnych z zakresu ochrony środowiska oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu systemu zarządzania środowiskowego
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego normy ISO 14001
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, komunikatywność

Oferujemy

  • elastyczne formy zatrudnienia (do wyboru: umowa o pracę na ½ etatu, umowa cywilnoprawna)
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • ubezpieczenie grupowe i kartę sportową CALYPSO na preferencyjnych warunkach
  • pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ("wczasy pod gruszą", zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa) – pakiet dedykowany umowie o pracę
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego

Poznaj stanowisko: Inspektor Ochrony Środowiska

Inspektor ochrony środowiska to osoba działająca z upoważnienia Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska i zajmuje się kontrolowaniem przestrzegania obowiązujących przepisów i regulacji prawnych w zakresie ochrony środowiska na podległym obszarze. Obecnie regulacje te obejmują zarówno prawo wewnętrzne jak i unijne dyrektywy w tym zakresie. Inspektor ochrony środowiska prowadzi terenowe inspekcje, mające na celu ...
Inspektor Ochrony Środowiska Praca Inspektor Ochrony Środowiska

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (710)
Wałbrzych (59)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (288)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (106)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2125)
Radom (165)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (261)
Nysa (67)