Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor w Dziale Przygotowania Inwestycji

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

Warszawa

10 dni temu

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie Sp z o.o. jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

W związku z rozbudową II linii i uruchamianiem nowych stacji, Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie pod względem technicznym i formalnym zatwierdzonych do realizacji inwestycji, zgodnie z planami i harmonogramami rzeczowo-finansowymi inwestycji oraz obowiązującymi przepisami, w tym:
    • opracowywanie założeń technicznych i wytycznych do projektowania,
    • opracowywanie informacji o przedsięwzięciu,
    • opracowywanie wniosków i pozyskiwanie wymaganych pozwoleń i decyzji administracyjnych, w szczególności decyzji LICP, decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych i decyzji o pozwoleniu na budowę.
    • pozyskiwanie dokumentacji projektowej,
    • pozyskiwanie niezbędnych opracowań obejmujących między innymi: ustalanie stref wpływu oddziaływania inwestycji, ocenę stanu obiektów znajdujących się w strefach wpływu oddziaływania inwestycji, dokumentację geologiczną, studia wykonalności, badania i analizy wpływu planowanej inwestycji na sąsiadujące nieruchomości, raporty oddziaływania na środowisko, projekty koncepcyjne, programy funkcjonalno-użytkowe oraz inne wymagane ekspertyzy i opinie.
  • Opracowywanie danych i informacji dotyczących wykonania rzeczowego
    i finansowego prac przygotowawczych prowadzonych, dla potrzeb raportów i sprawozdań oraz informacji na temat prognozowanego postępu prac, przewidywanych lub występujących zagrożeń dla ich terminowej realizacji.
  • Przygotowywanie danych i dokumentów dla potrzeb wniosków aplikacyjnych oraz umów o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej.
  • Analizowanie wniosków i protestów osób fizycznych i prawnych, związanych z planowaną i przygotowywaną budową nowych obiektów metra, we współpracy ze służbami nadzoru budowy i Biurem Prawnym.
  • Opiniowanie i uzgadnianie inwestycji towarzyszących planowanych do realizacji
    w otoczeniu obiektów metra.
  • Opiniowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego
    w sąsiedztwie obiektów metra.
  • Opiniowanie i kontrola dokumentacji projektowej pod względem usytuowania przestrzennego oraz kolizji z urządzeniami i sieciami obcymi.
Wymagania:
  • Studia wyższe, preferowane: budownictwo, transport publiczny;
  • Doświadczenie w przygotowaniu projektów inwestycyjnych,
  • Dobra znajomość obsługi AutoCad, Bentley, itp;
  • Dobra znajomość obsługi MS Office;
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Przed wysłaniem Aplikacji, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ).

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji za pomocą przycisku:

Aplikacje należy składać do dnia 21 kwietnia 2019 r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,
przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inspektor Budowlany

Inspektor budowlany, nazywany inaczej inspektorem nadzoru, jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie prac budowlanych w ramach danego projektu na każdym etapie jego realizacji. Sprawowanie tego rodzaju nadzoru wymusza posiadanie uprawnień budowlanych w jednej ze specjalności; architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, organizacji budowy, lub instalacyjnej. Uprawnienia te pozyskuje się poprzez zdanie egzaminu, a zakres materiału ...
Inspektor Budowlany Praca Inspektor Budowlany

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (55)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2314)
Radom (175)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (73)