Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu
Poznań
praca stacjonarna
2033 dni temu
Wielkopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 34626

Warunki pracy

- krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe,
- przeprowadzanie kontroli w innych urzędach,
- praca w terenie,
- praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie,
- budynek wyposażony w windę osobową,
- budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich,
- brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zakres zadań

  • Prowadzenie działań audytowych w powiatowych inspektoratach weterynarii woj. wielkopolskiego
  • Prowadzenie działań poaudytowych
  • Sporządzanie rocznego programu audytu
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi audytami
  • Przygotowywanie opracowań analitycznych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii (dot. aplikacji lekarzy weterynarii)
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa, zwłaszcza z zakresu bezpieczeństwa żywności, zdrowia i ochrony zwierząt oraz prawa administracyjnego
  • Obsługa komputera (pakiet Office)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Specjalizacja z epizootiologii i administracji weterynaryjnej lub higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego
  • Przeszkolenie z zakresu audytora
  • Prawo jazdy kat. B