Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bartoszycach
Bartoszyce
praca stacjonarna
1617 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Bartoszyce
Ogłoszenie o naborze Nr 56997

Warunki pracy

- praca w urzędzie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00
- praca w terenie (wyjazdy samochodem służbowym)
- przeprowadzanie kontroli gospodarstw, zakładów
- wyjazdy w delegacje służbowe
- praca przy komputerze
- stabilna praca w administracji państwowej z wieloletnią tradycją, otwarte i przyjazne środowisko pracy
- zatrudnienie na umowę o pracę, pierwsza umowa na 12 miesięcy
- dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
- dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)
- pakiet socjalny (m.in dofinansowanie do wypoczynku, )
- dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych do pracy przy komputerze
- podnoszenie kwalifikacji zawodowych w ramach indywidualnych programów rozwoju zawodowego ( szkolenia, kursy)

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy:
- narzędzia i materiały pracy - komputer i inne urządzenia biurowe, sprzęt do próbkobrań
- budynek piętrowy bez windy nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo

Zakres zadań

  • Prowadzenie spraw z zakresu nadzoru nad bezpieczeństwem żywności pochodzenia zwierzęcego - kontrole podmiotów gospodarczych i gospodarstw rolnych
  • Sporządzanie dokumentacji z zakresu realizowania zadań , w tym przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych i innych dokumentów dla Powiatowego Lekarza Weterynarii
  • Prowadzenie wymaganej sprawozdawczości związanej z realizowanymi zadaniami
  • Pobieranie próbek do badań

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii
  • Podstawowa znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa weterynaryjnego z zakresu bezpieczeństwa żywności pochodzenia zwierzęcego i postępowania administracyjnego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru