Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Węgrowie
Węgrów
praca stacjonarna
1426 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Węgrów
Ogłoszenie o naborze Nr 63618

Warunki pracy

-praca w siedzibie jak i poza siedzibą/kontrole wykonywane w terenie/samochód służbowy/
-wyjazdy w delegacje służbowe
-praca z monitorem komputerowym
-kontakt ze zwierzętami
-bariery architektoniczne w zakresie poruszania się w budynku, brak podjazdów i wind oraz toalet dostosowanych dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • kontrola spełniania wymogów wzajemnej zgodności przez producentów w ramach systemu dopłat bezpośrednich dla producentów rolnych
  • kontrola dobrostanu zwierząt
  • kontrola przemieszczania i oznakowania zwierząt
  • obsługa systemu platformy integracyjnej PA, IW SIRZ
  • sporządzanie stosownych raportów i sprawozdań

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub zootechniczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność dobrej obsługi komputera
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywność
  • prawo wykonywania zawodu w przypadku lekarza weterynarii
  • znajomość przepisów weterynaryjnych oraz postępowania administracyjnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe