Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie

Olsztyn

75 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 30304

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
• umowa na czas określony (12 m-cy w ramach ustawy o służbie cywilnej) z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
• stres związany z działaniem pod presją czasu,
• dyspozycyjność, odbywanie wyjazdów służbowych na terenie kraju,
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
• obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych,
• praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
• praca w pomieszczeniach biurowych z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych,
• praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
• budynek zaopatrzony jest wyłącznie w schodołaz umożliwiający transportowanie wózka inwalidzkiego,
• budynek nie spełnia wymogów dotyczących podjazdów, wind, toalet dla osób niepełnosprawnych (spełnia wyłącznie na parterze).

Zakres zadań

  • Dekretowanie dowodów księgowych (DZ-dokumenty zakupu, RV – faktury sprzedaży, wyciągi bankowe i inne),
  • Księgowanie w systemie finansowo-księgowym SAP zadekretowanych dokumentów księgowych,
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży, not księgowych i not korygujących w systemie SAP,
  • Prowadzenie ewidencji w zakresie podatku VAT i sporządzanie deklaracji VAT, JPK,
  • Prowadzenie ewidencji księgowej w zakresie majątku rzeczowego jednostki,
  • Systematyczna analiza i uzgadnianie zapisów księgowych,
  • Rozliczanie inwentaryzacji i weryfikacja różnic inwentaryzacyjnych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze finansów i rachunkowości
  • wiedza z zakresu przepisów o rachunkowości, finansach publicznych, odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
  • umiejętność obsługi komputera- pakiet MS Office,
  • kompetencje: wykorzystywanie wiedzy o doskonalenie zawodowe; rzetelność; organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • umiejętność współpracy, komunikatywność,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość procedur postępowania administracyjnego,
  • znajomość obsługi programu komputerowego SAP.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (956)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2086)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (84)