Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
Łódź
praca stacjonarna
1681 dni temu
Łódzki Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 54304

Warunki pracy

praca biurowa, praca w siedzibie urzędu, praca w systemie podstawowym, praca stacjonarna, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, obsługa urządzeń biurowych, oświetlenie naturalne i sztuczne, obecność wind w budynku, praca na 1 piętrze, niedostosowanie budynku do osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • samodzielne realizowanie zadań z zakresu naliczanie uposażeń dla funkcjonariuszy, wynagrodzeń dla pracowników, świadczeń wypłacanych funkcjonariuszom zwolnionym ze służby (art. 117 ustawy o Policji) oraz pochodnych zgodnie z otrzymanymi dokumentami źródłowymi (rozkazy personalne, komunikaty, umowy o pracę etc.);;
  • realizowanie obowiązków płatnika w zakresie ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego;
  • realizowanie procesu windykacji należności przysługujących od funkcjonariuszy i pracowników Policji;
  • sporządzanie zaświadczeń o wysokości uposażeń funkcjonariuszy i wynagrodzeń pracowników Policji garnizonu łódzkiego;
  • przygotowywanie dokumentacji finansowej związanej z nabyciem przez funkcjonariusza lub pracownika Policji praw emerytalnych;
  • aktualizacja kart uposażeń i wynagrodzeń oraz analiza pod kątem poprawności ich naliczania;
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalno - rachunkowym.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie ekonomiczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji lub 1 rok w sferze działań związanych z naliczaniem płac
  • umiejętność przekazywania informacji w sposób jasny, precyzyjny i zwięzły;
  • umiejętność pracy w zespole: współpraca z innymi pracownikami, dzielenie się wiedzą oraz informacjami, zgłaszanie konstruktywnych wniosków usprawniających pracę zespołu;
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu naliczania uposażeń i wynagrodzeń, podatku dochodowego, ubezpieczeń społecznych etc.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe