Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Komenda Miejska Policji w Tychach
Tychy
praca stacjonarna
1483 dni temu
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Tychy
Ogłoszenie o naborze Nr 62526

Warunki pracy

Praca biurowa w systemie dwuzmianowym, II piętro , brak wind. Oświetlenie naturalne i sztuczne. Wymuszona pozycja ciała - siedząca. Wysiłek fizyczny - noszenie sprzętu informatycznego. Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

Zakres zadań

  • Zarządzanie dostępem do systemów teleinformatycznych poprzez nadawanie uprawnień poszczególnym użytkownikom, zakładanie kont, ustalanie właściwych poziomów zabezpieczeń w celu umożliwienia bieżącej pracy użytkownikom
  • Nadzorowanie i zarządzanie stanowiskami komputerowymi poprzez instalowanie i aktualizowanie systemów operacyjnych i programów, usuwanie złośliwego oprogramowania i zabezpieczanie danych
  • Dokonywanie dobrych napraw drukarek oraz udzielanie wsparcia użytkownikom końcowym.Nadzorowanie pracy urządzeń telekomunikacyjnych oraz łączności radiowej.
  • Administrowanie mobilnymi terminalami noszonymi, terminalami przewoźnymi i tabletami oraz telefonami komórwkowymi.
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów, dokonywanie oceny stanu technicznego oraz konserwacja i dokonywanie niezbędnych napraw sprzętu informatycznego.
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu informatycznego będącego w użytkowaniu jednostki, opracowywanie zapotrzebowania na sprzęt informatyczny.
  • Udzielanie technicznego wsparcia użytkownikom systemów teleinformatycznych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie profil teleinformatyczny
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość obsługi komputera i programów komputerowych oraz podstawowych aplikacji internetowych
  • umiejętność komunikowania się
  • umiejętność współpracy
  • prawo jazdy kat. B