Instruktor i kierownik siłowni

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Polkowice

6 dni temu

Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/20/0495
OBOWIĄZKI:
ORGANIZACJA PRACY NA SIŁOWNI, UMAWIANIE KLIENTÓW, OPRACOWANIE GRAFIKU ZAJĘĆ SPECJALISTYCZNYCH, PROWADZENIE EWIDENCJI SPRZEDAŻY SUPLEMENTÓW, NADZÓR NAD PRAWIDŁOWĄ PRACĄ SPRZĘTU, MARKETING ZWIĄZANY ZE STREFĄ SIŁOWNI I SAUNY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Legnicka 15, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Monika Nowak
monika.nowak@pup.polkowice.pl
767465281

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV, PODANIE

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Poznaj stanowisko: Instruktor Fitness
Początki fitnessu łączyć należy z wynalezieniem aerobiku, którego kolebką są Stany Zjednoczone. Aerobik wywodzi się z ćwiczeń kondycyjnych dla amerykańskich kosmonautów. Ćwiczenia „aerobowe” (czyli tlenowe) charakteryzują się wysiłkiem, który sprawia, że układ krążenia i oddychania ćwiczącego pracuje w ten sposób, aby organizm mógł w trakcie ćwiczeń pobierać dostatecznie dużo tlenu i unikać ...
Praca Instruktor Fitness